Hikvision DS-2TX3636-25A Kombinált objektumkövető kamera hőkamerával és DarkFighter PTZ-vel - Jelenlegi ára: 1 911 290 F
Hikvision DS-2TX3636-25A Kombinált objektumkövető kamera hőkamerával és DarkFighter PTZ-vel
Kialakítás: PTZ dómkamera
Felbontás: 2 MP
Dualitás: hőkamera + látható fény kamera
Hőkamera felbontás: 384x288
Fókusztávolság: 5. 7 mm - 205. 2 mm
Képfrissítés: 50
Hőérzékenység: 50
Zoom: 36
Hordozhatóság: fix
Hőkamera látószög: 11 ° - 15 °
Hőkamera fókusztávolság: 25 mm